Повернутися назад
Статті, огляди, поради
 1. Двірники
 2. Поради
 3. Як підібрати автодвірники?

Як підібрати автодвірники?

Здавалося б, у чому складність підібрати склоочисники? Заходиш у магазин чи йдеш на авторинок, кажеш - "дайте мені двірники на таку машину" і все. Та й на будь-якій АЗС чи в магазині купити їх не є проблемою. І зовні вони не відрізняються одна від одної. А ви знали, що підбір двірників в автомагазині - чи не окрема посада для менеджера або такий собі skill, який найкраще розвинений у менеджера 2dvornika.com.ua.

Підбір склоочисників: у чому складність?

Усі щітки склоочисника мають щось спільне. Кожна з них оснащена спеціальним кріпленням, яких на сьогоднішній день налічується понад десяток. Серед них найпопулярніші кріплення такі:

 • Гачок: найпопулярніше кріплення двірників, використовується на багатьох європейських, японських та американських автомобілях; найчастіше використовується на автомобілях Ford, Honda, Hyundai, Infiniti, Jeep, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Opel, Subaru, Toyota, Volkswagen та Volvo;
 • Перевернутий гачок: дуже рідкісне кріплення лівого склоочисника BMW, використовується у BMW E34 та BMW E32;
  Бічний штир: можна часто зустріти на європейських Audi, BMW та Mercedes, а також деяких моделях Porsche та Volkswagen;
 • Кнопка: найпростіше по застосуванню кріплення також використовується дуже часто саме на європейських автомобілях;
 • Вузька кнопка: останнім часом це кріплення почали використовувати на автомобілях групи VAG – Audi, VW та SEAT, а також у деяких моделях Toyota;
 • Байонет: спеціальне французьке кріплення, зустрічається лише на автомобілях виробництва Франції – Citroen, Peugeot та Renault;
 • Оригінальні двірники: крім перелічених вище, також є маса спец-кріплень, які досить складно підібрати; виробники автомобілів придумали такі склоочисники, щоб заробляти на розхідниках до автомобілів, однак виробники двірників купили ліцензії на виробництво таких щіток і пропонують масу моделей з оригінальними кріпленнями; нестандартні двірники можна часто зустріти на Audi, BMW, Land Rover, Mercedes та SEAT; також оригінальні та нестандартні кріплення автовиробники ставлять на задній двірник, який, як відомо, використовується рідше передніх, але коли приходить час заміни щіток, водії стикаються з проблемою підбору таких двірників;

Так кожна щітка може мати унікальне кріплення. Щоб уніфікувати двірники та здешевити виробництво, виробники щіток винайшли змінні кріплення двірників. Тобто корпус склоочисника може бути однаковий для 3-5 і навіть 10 змінних адаптерів, які кріпляться по центру щітки склоочисника. До них потрібно бути уважним при виборі щіток, тому що в дешевих двірниках кріплення часто розхитуються, і не можуть бути надійно закріплені. Хороші кріплення – у OXIMO, BOSCH AeroTwin, SCT, Trico. Менш надійні, а, грубо кажучи, погані та неякісні часто зустрічаються на китайських noname-двірниках та підробках BOSCH.

Кріплення двірників. Що ще?

Якщо кріплення щітки склоочисника можна визначити на око (у разі, якщо у вас є базове розуміння автомеханіки), то другу характеристику двірників потрібно міряти рулеткою. Усі двірники на всіх автомобілях відрізняються за розміром. І якщо раніше, років 10 тому, автовиробники намагалися робити щітки однакового розміру, то зараз найчастіше довжина двірника водія більша, ніж пасаржирського. Скажімо, у деяких французьких автомобілях розмір лівої та правої щітки може відрізнятися майже вдвічі.

Каталоги підбору

Ми неодноразово стикалися з тим, що каталоги BOSCH, каталог підбору двірників Denso і Trico, а також SWF мають безліч помилок. Те саме можна сказати і про онлайн-каталоги склоочисників. Скажімо, у TecDoc чомусь пропонують вибрати двигун, щоб він підібрав двірники на автомобіль. Як впливає об'єм та потужність двигуна на розмір двірників, ніхто не знає. Це говорить про уніфікацію бази підбору. Від цього в ній і безліч помилок.

Наприклад, ви знали, що Mazda 3 буває японська, європейська та арабська? А що Subaru Tribeca представлена на ринку у трьох версіях: європейській, японській та американській. Але найцікавіше ось, що: у всіх цих шести автомобілів - різні щітки стелоочисників. Чому ми знаємо про це? Бо щодня працюємо з двірниками та з'їли на них слона.

Підібрати склоочисники (двірники) по авто

У результаті ми підводимо до того, що найпростіший спосіб підібрати двірники автомобілем і купити їх - на нашому сайті. Він автоматично та достовірно підбере розміри та кріплення за вас, при чому зробить це без помилок. Також покаже, як встановити двірники. І запропонує задній двірник, якщо він є для вашого автомобіля. Зробити це просто за допомогою нашої зручної форми підбору.

Вибрати та купити двірники можна на нашому сайті. Також ми доставимо щітки склоочисника по Києву та всій Україні. А якщо ви не знайшли щітки на ваш автомобіль, запитуйте зворотний дзвінок або телефонуйте на телефони, вказані у верхній частині сайту.