Повернутися назад
На головну сторінку
  1. Двірники
  2. Точний підбір двірників по авто

Точний підбір двірників по авто

Без перебільшення, ми декларуємо найвищу точність підбору двірників у нашому інтернет-магазині. У нас вивірена роками база підбору, в якій Ви можете бачити розміри двірників, відео інструкцію з встановлення, можливість підбору задніх двірників та фотографію Вашого автомобіля на білому тлі.

Звідки ми беремо інформацію про підбір двірників?

Ми збираємо інформацію з кількох джерел, а також на практиці перевіряємо точність їх підбору. Якщо це новий автомобіль, ми відвідуємо автосалони з лінійкою та фотокамерою. Якщо не новий, то практично перевіряємо точність і фіксуємо, якщо в каталогах була помилка. Що ми використовували для створення каталогу підбору:

  • TecDoc, ETKA та інші загальні каталоги підбору. На жаль, цього недостатньо, тому що у них є помилки;
  • Каталоги підбору двірників BOSCH, Champion, Denso, OXIMO, VALEO, WIPERS, SWF, TRICO;
  • Оригінальні каталоги автовиробників;
  • Інформація від дилерів з продажу автомобілів;
  • Інформацію від заводів автовиробників, яким ми надсилаємо запити по тому чи іншому автомобілю;
  • Власна практика. Наприклад, хто знає, що на Mazda для Європейського, Американського, Японського та Арабського ринку різні двірники? Ми знаємо.

Навіть якщо раптом у нас виникла помилка, і ми відправили Вам не ті двірники, ми їх поміняємо безкоштовно, а помилка буде швидко виправлена.

Підбір задніх двірників за автомобілем

Їх складніше підібрати, але наш сайт підбирає не лише передні склоочисники, а й задні щітки. Найчастіше аналог задньої щітки нічим не відрізняється від оригіналу. Але коштуватиме навіть у два рази дешевше, ніж оригінальний задній двірник. Ми знаємо, які аналоги Вам підійдуть. І пропонуємо їх за оптимальною ціною.

Якщо мені підійде двірник із більшою довжиною?

Ми запропонуємо його. Ми знаємо про двірники, які Вам можуть підійти. Наприклад, в оригінальних каталогах та із заводу на Lanos встановлюється 475 мм дві щітки. Але ми знаємо, що з боку водія можна поставити 500 мм, щоб поліпшити огляд. І запропонуємо його.