Повернутися назад
Статті, огляди, поради
  1. Двірники
  2. Поради
  3. Двірники на Гольф (VW Golf): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, e-Golf

Двірники на Гольф (VW Golf): 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, e-Golf

Цього року "Гольфу" виповнилося 48 років. Це поважний вік для народного автомобіля. На сьогоднішній день він представлений у восьмому поколінні кузова, який може бути хетчбеком або універсалом. На нашому сайті Ви можете купити двірники на Гольф всіх поколінь, від першого до останнього.

Двірники на Гольф

Практично у всіх пополіннях, на одному кузові VW Golf встановлювалися ті самі двірники, без зміни кріплень. Винятком лише стали двірники на Golf 5, на якому 2005 року змінили кріплення з бокового на кнопку.

Двірники на VW Golf 7

Найпопулярніший у нашому каталозі запит, - купити двірники на Golf 7. Ось це вже справді народний автомобіль. Він пережив і дизельгейтну історію, і розмитнення під закон для "Євроблях", і військову розмитнення і навіть із США таких машин не мало привезли.

Двірники VW Golf 8

Новий Гольф поки що не став популярним на дорогах України. По суті, масовий продаж він повинен був потрапити в 2022 році. Але на нас напала росія і тому про якісь продажі нових автомобілів зараз і мови бути не може.

На нашому сайті Ви можете купити двірники на Фольцваген Гольф всіх поколінь, починаючи з першого Гольфу 1974 року. Для зручності на сайті є фото всіх типів кузовів автомобілів на білому тлі. Ви точно не помилитеся під час вибору.