Повернутися назад
Статті, огляди, поради
  1. Двірники
  2. Поради
  3. Задні двірники KIA/Hyundai: тільки оригінал?

Задні двірники KIA/Hyundai: тільки оригінал?

Мало хто знає, але концерн KIA-Hyundai все частіше комплектує свої автомобілі лише оригінальними деталями. Не оминули вони і двірники. Так, двірники KIA і двірники Hyundai для ряду моделей використовуються тільки оригінальні. Вони трохи дорожчі, якісніші і 100% підходять для авто, але є далеко не у всіх. Возять їх у «сіру», а значить, що на фірмовому сервісі їх зовсім немає.

Задня щітка KIA Ceed

У нас є задні двірники KIA Ceed та інші оригінальні щітки Hyundai/KIA

А в нас є. Ви тільки гляньте: задній двірник KIA Ceed ми додали в магазин відразу ж, як тільки перший клієнт поставив питання, а чи немає у вас задньої щітки на «Сід».

Дізнавшись, що на КІА та Хендай йдуть лише оригінальні двірники, ми одразу додали оригінали до всіх щіток. Наприклад, це задні щітки для Tucsom, ix35, Sportage New, i30 та інші.

P.S. На момент написання статті справді у продажу були лише оригінальний задній двірник Кіа, Хендай. Проте з 2020 року у продажу з'явилися аналоги від WIPERS, OXIMO, BOSCH, Trico, Valeo, SWF. І так, тепер на Сід, Туксон, Спортедж та інші моделі корейських автомобілів є не лише оригінальні щітки.